ריצוף שיש לבית

6 החברות המובילות בשוק

ריצוף שיש לבית – 6 החברות המובילות בשוק

לא מעט אנשים בוחרים לרצף את הבית שלהם בסוגי שיש שונים. במקום להשתמש במרצפות רגילות, הם מעדיפים להשתמש בשיש, שנחשב לחומר הרבה יותר מרשים, הרבה יותר יוקרתי ויפה, וכן הוא מעניק לבית סגנון עיצוב ייחודי.

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של סוגי שיש בעזרתם ניתן לרצף את הבית על פי בחירה. כפי שניתן להניח, ישנן סיבות מדוע נבחר לרצף את הבית בסגנון שיש כזה או אחר, פרמטרים על פיהם נחליט כיצד לעשות זאת. כמובן שכדאי להתייעץ עם איש מקצוע מתאים שיוכל לבדוק את מידת ההתאמה של הריצוף לנכס עצמו.

בחלק הבא של המאמר, נציג מספר נקודות שיכולות לעזור בקבלת החלטה איזה שיש לבחור לצורך ריצוף, וכן נציג חברות מובילות בשוק שיכולות לספק לנו סוגי שיש שונים. חשוב לומר, לרשותנו עומדות תוכנות הדמיה שונות, אשר יכולות לעזור לנו בתהליך התכנון והעיצוב, וכמובן בתהליך הבחירה של סוג שיש כזה או אחר.

כיצד בוחרים שיש לבית?

על מנת לבחור שיש לריצוף הבית, אנחנו צריכים להתייחס למספר נקודות.

ראשית, עלינו לבחור שיש עמיד וחזק, שיש אשר יכול לשרת אותנו במשך שנים רבות מבלי שנצטרך לחשוש שהוא יישבר או ייסדק ויהיה צורך להחליף את כלל האריחים או אריח ספציפי.

שנית, אנחנו צריכים להשתמש בשיש בסגנון יפה, אשר יכול להתאים למבנה של המקום. אנחנו צריכים לבחור שיש שיכול להתאים לעיצוב של החדר, בין אם זה מבחינת הצבע ובין אם זה מבחינות אחרות.

שלישית, רצוי לבחור שיש שיהיה לנו קל ופשוט לתחזק אותו. כלומר, שיש שיהיה נוח לנקות אותו ולא נצטרך להשתמש בחומרים ותכשירים מיוחדים.

ארבע, רצוי שיהיה זה שיש שלא יפריע לשימוש בפריטים שונים מסביב. כלומר, שיש שלא רגיש מדי לרהיטים או פריטים אחרים, בהם נרצה להשתמש במקום.

חברות מובילות לרכישת שיש בישראל

שיש אלוני – אחת החברות המובילות בישראל לשיווק אריחי שיש ובכלל למוצרי שיש שונים לבית. נחשבת לחברה ותיקה ואיכותית אשר מציעה קטלוג עשיר של מוצרים לקהל הרחב.

שיש סנטר – מרכז שיש ענק בו אפשר למצוא מגוון רחב של סוגי שיש לריצוץ, חיפוי, מטבח, אמבטיה ועוד.

גטניו – חברת שיש אשר משווקת מוצרי שיש ממקומות שונים בעולם, ומציעה קטלוגים שלא נראים כמותם בישראל.

שגב כרמל – חברה מובילה הן בשיווק והן בהתקנה ובליטוש מוצרי שיש מסוגים שונים. אפשר למצוא קטלוג נרחב של פריטי שיש מגוונים.

אבן השוהם – חברה מנוסה בהתקנת מוצרי שיש שונים לבית ולעסק, כולל ריצוף שיש על פי דרישת הלקוח.

פרטיבל – אחד ממפעלי השיש המתקדמים ביותר בישראל ובכלל בעולם. מציע משטחי שיש למטבח ולאמבטיה, וכן ריצוף שיש מסוגים שונים על פי בחירה.

לסיכום, כל מי שמעוניין במוצרי שיש ייחודים, לא יתקשה למצוא כאן דוגמאות שונות ומגוונות על פי בחירה ובהתאם לצרכים ולתנאים שעומדים לרשותו.

הרשם לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו כדי להישאר מעודכן