חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוצרי גבס

במהלך השנים, אנחנו יכולים לראות שימוש הולך וגובר במוצרי גבס, בין אם זה לצורך מבני מגורים ובין אם זה לצורך מבנים אחרים, עסקיים, מסחריים, ציבוריים ועוד.

השימוש הגובר במוצרים מסוג זה, נובע מסיבות שונות. בראש ובראשונה, מאחר ומאוד קל להשתמש במוצרי גבס, להתקין אותם וכן לפרק אותם בעתיד, אם יש צורך בכך. כמו כן, סיבה נוספת בגללה הרבה מאוד אנשים בוחרים להשתמש במוצרי גבס היא היכולת לבצע בנייה קלה ומהירה, חסכונית שאיננה דורשת הרבה זמן ועלויות משמעויות. במקרים מסוימים, היא גם לא דורשת אישורים והיתרים.

לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מקומות בהם ניתן לרכוש מוצרי גבס שונים. מדובר על פריטים שיכולים להתאים לסגנונות שונים של מבנים, על פי הצורך שלנו, כאשר כל מה שנדרש מאיתנו, זה לבחור את הפריטים הרלוונטיים עבורנו וכן את אנשי המקצוע שיבצעו את ההתקנה. חשוב להדגיש, אנחנו יכולים לרכוש את הפריטים בעצמנו ואנחנו יכולים לבקש מאותם אנשי מקצוע לרכוש ולהתקין אותם.

לפני שנציג מספר דוגמאות של מוצרי גבס שיכולים לתת לנו מענה, יש לציין 3 נקודות שיכולות להשפיע על הבחירה שלנו:

ראשית, אנחנו צריכים לבחון מה יהיה נכון מבחינתנו, מבחינת גודל המבנה, סוג המבנה, אופי השימוש בו, וכמובן בכל מה שקשור לאופן בו אנחנו מייעדים את השימוש באותם מוצרי גבס.

שנית, אנחנו צריכים להתייחס לשאלה מה גובה התקציב שעומד לרשותנו, כמה אנחנו מוכנים ויכולים להשקיע בפרויקט. מאחר ומראש אנחנו רוצים לחסוך בעלויות, אז לא נרצה לחרוג מהתקציב שעומד לרשותנו ולכן כדאי לבדוק את מחירון חומרי הגבס ומהי העלות הצפויה שלהם.

שלישית, עלינו לוודא שהמקום אכן מתאים לשימוש במוצרי גבס. זה נכון מבחינת עיצוב וזה נכון גם מבחינה פרקטית, מעשית. לא נרצה להשתמש במוצרי גבס, שאינם יכולים להתאים לתנאים ולאופי המבנה.

5 מוצרי גבס שיכולים לעזור לנו

לוחות גבס רגילים – מדובר על לוחות אשר יכולים לשמש אותנו בתור קירות, מחיצות, חיפוי ועוד. מדובר במוצר העיקרי בו משתמשים לצורך בנייה בגבס.

לוחות עמידים למים – מדובר על לוחות גבס ייחודים אשר עמידים בפני מים, בפני לחות, וכך יכולים להתאים לנו לצרכים שונים בתהליך הבנייה. חשוב לומר, הם לא מתאימים לבנייה של קירות חיצוניים.

תקרות גבס – מדובר על תקרות עשויות ממוצרי גבס חזקים, אשר מאפשרים גם עיצוב הרבה יותר נעים וגם התקנה פשוטה ונוחה של מערכות שונות. נהוג להתקין תקרות גבס במבנים עסקיים, מסחריים.

לוחות חיפוי – מדובר על לוחות גבס שיכולים לשמש אותנו בתור חיפוי קיר פנימי וחיצוני. להבדיל מלוחות רגילים, אשר לא תמיד ניתן להשתמש בהם בתור קיר חיצוני, הרי שכאן מדובר לוחות שמתאימים גם לצורך חיפוי חיצוני.

מסלולים וניצבים לגבס – אמצעים בעזרתם אנחנו יכולים לבצע את תהליך הבנייה בגבס בפועל. מאפשרים את החיבור של הלוחות לרצפה ולתקרה.

הרשם לרשימת התפוצה שלנו

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו כדי להישאר מעודכן